فروش تشک رویال
فنری ، طبی ، طبی فنری ، هتلی ، بیمارستانی
09122339767
info@royalasl.ir
همه روزه 8 الی 22
بدون تعطیلی و شبانه روزی

وزیر نفت:موظفیم مواد اولیه محصولات بهداشتی را تامین کنیم

 وزیر نفت: موظفیم مواد اولیه محصولات بهداشتی را تامین کنیم/ هر زمان که بتوانیم با تولید بالا وارد بازار نفت خام خواهیم شد

▪️بیژن زنگنه: در حال حاضر در شرایط سختی قرار داریم و تحریم‌های نفتی آمریکا و شیوع کرونا به صنعت نفت و اقتصاد کشور فشار وارد کرده است. با این حال ما تلاش می‌کنیم که محصولاتی که مردم در بخش صنعت و بهداشتی نیاز دارند به صورت کامل تأمین کنیم.

▪️مواد اولیه این محصولات از پتروشیمی و پالایشگاه‌ها تأمین می‌شود؛ برای مثال مواد شوینده، لباس‌های ایمنی و ضد عفونی‌کننده‌ها از جمله محصولاتی هستند که وزارت نفت خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ موظف می‌داند از طریق پتروشیمی‌ها و پالایشگاه‌ها مواد اولیه آنها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تأمین کند.

▪️اولویت دیگر وزارت نفت مباحث مربوط به اشتغال است، هر چند که در حال حاضر ما با کمبود منابع مالی مواجه هستیم اما سعی کرده‌ایم که اشتغال را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در این صنعت زنده نگه داریم.

▪️الان به خاطر تحریم‌های ظالمانه آمریکا تولید نفت ما کاهش پیدا کرده است، اما ما تلاش می‌کنیم در این شرایط نیز ظرفیت تولید را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بالا ببریم. ما هر زمان که بتوانیم باید با تولید بالا وارد بازار جهانی نفت شده و سهم خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ از سایر کشورها بازپس می‌گیریم. قرارداد توسعه و بهره‌برداری میدان نفتی یاران نیز در راستای افزایش ظرفیت تولید کشور و احیای بازار نفت ایران منعقد شده است.


تماس فوری