0
0

تشک رویال

نقش گیاهان در بهبودی کیفیت خواب آپدیت 1398

کیفیت فیزیکی ، ذهنی ، احساسی زندگی شما تاثیر زیادی بر روی کیفیت خواب خواب دارد و تمامی تصمیم ها اتفاق های که در طی روز واسه شما رخ می دهد در کیفیت خواب تاثیر گذار است . در بعضی از اوقات فقط خرید بهترین تشک برای خواب لازم نیست بلکه عواملی همچون آلودگی صوتی و کیفیت هوای اتاق خواب تاثیر گذار است . بهبود کیفیت خواب در صورت استفاده از گیاهان در اتاق خواب تاثیر بسزایی دارد . گل ها و درختان نشانه های بارز طبیعت است که با خود طروات را به اتاق شما ارائه می دهد . اکثر گیاهان با جذب دی اکسید کربن را دریافت و با ارائه اکسیژن در فضای اتاق خواب کیفیت هوای اتاق و رطوبت اتاق خواب را تنظیم می کند .

گیاهانی که در کیفیت خواب تاثیر گذار عبارت اند از :

گل یاس : تاثیر مثبتی بر کیفیت خواب شما را دارد .یاس باعث کاهش استرس و بهبود خلق و خوی شما می شود که بر روی کیفیت خواب شما اثر مثبت می گذارد که این گیاه در زندگی روزمره از این گیاه در آپارتمان استفاده نمی شود .

گل مار : این گیاه یک تصفیه هوا ی طبیعی است . گل مار در شب کمک شایانی به کمک گردش هوا در اتاق کمک می کند و این گیاه مواد شیمیایی که در هوا وجود دارد را دفع و اکسیژن تحویل می دهد ، که این گیاه به راحتی در خانه قابل استفاده است .

گیاه آلوئه ورا : گیاهی مو.ثر در کیفیت خواب که مقیاسی کوچک از طبعیت است و استفاده از این گیاه برای پوست بسیار توصیه می شود . این گیاه به راحتی می توان داشت .

گیاه اسطخودوس : گیاهی که در کاهش استرس ، کاهش دهنده فشار خون ، کاهش دهنده و تنظیم کننده ضربان قلب بسیار موثر است . این گیاه نیاز به گرما و نور خورشید دارد و در محیط خانه می توان استفاده کرد .

گل برگ قاشقی : یکی دیگر از تصقیه کننده هوا محسوب می شود این گیاه تمام آلاینده های موجود در هوا را حذف و اکسیژن تحویل می دهد . که این گیاه رطوبت هوای اتاق خواب را بالا می برد که برای پوست ، موی خشک و جلوگیری از سرماخوردگی موثر است . این گیاه با نور کم به شما گل سفید دائمی هدیه می دهد .

 

تماس با کارشناس