0
0

تشک رویال

خوابیدن بدون بالش بهتر است یا نه؟ آپدیت 1399

بالش یک کالای ضروری خواب نیست ، عده ای زیاد از بالش استفاده می کنند استفاده از تشک علاوه بر راحتی خواص های مختلفی دارد برای همین خاطر متخصصان برای از افارد تشک طبی را تجویز میکنند . در این تشک ها استفاده از بالش یک ضرورت نیست و اجباری نیست شاید بعضی از افارد به دلیل عادت به بالش در هنگام خواب می گذارند و بعضی ها عادت ندارند نمی گذارند ، بستگی به فرد دارد که می خواهد بخوابد را دارد .

برخی از متخصصین در این باورند که عدم استفاده از بالش مزایای بیشتر دارد که مهم ترین آن ها قرار گیری صحیح حالت ستون فقرات است که در این حالت ستون فقرات در بهترین حالت است و در خواب و چه بعد از خواب مشکلی را به وجود نمی آورد و خوابی راحت را داشته باشید . دیگر تاثیر گذاری بدون بالش بر روی صورت است که باعث کاهش چین و چروک بروی صورت خواهد شد به دلیل آن که صورت برخورده کمتری به بالش و پارچه را خواهد داشت در نتیجه بر حفظ سلامت پوست صورت موثر خواهد بود .

بسیاری از متخصصان ارتوپدی بیشتر برای افرادی که از گردن درد رنج می برند تجویز می کنند که از بالش استفاده نکنند و اگر طبق عادت از بالشی نرم و یا طبی استفاده کنند که در هنگام خواب دچار اختلالات و  درد نشوند . همچنین از فواید خوابیدن بدون بالش می توان گفت جلوگیری از آسم و خرو پف و باعث گردش هوا در سر خواهد شد . طبق آمار جهانی از هر 3 نفر , 2 نفر تمایل دارند در هنگام خواب از بالش استفاده کنند که در هنگام خواب با بالش حس راحتی بیشتری می کنند استفاده از بالش نرم منجر به کشیده شدن عظله های گردن و کاهش جریان خون به سر می شود . آن افرادی که به بالش عادت نکردن در ضمن خواب راحت از ابتلا به آسم و باعث کمتر شدن چین و چروک روی صورت می شود که از یک مزیت خوب بهره می برند .

تماس با کارشناس