0
0

تشک رویال

توضیحاتی درباره تشک مموری فوم و تشک طبی فنری " آپدیت 1399

تشک طبی

تشک های طبی نزدیک به یک قرن است که مورد استفاده مردم ها شده است و جزو محبوب ترین تشک ها است و مورد علاقه بسیاری از مردم است اما از وقتی که تشک های جدید همچون تشک های مموری فوم و تشک های لاتکس پیش که می آید دیگر در این جا سابقه تشک برای این تشک تاثیری چندان ندارد و سابقه تاریخی کفاف این مقایسه را نمی دهد و جزو شاخص های برای مقایسه نمی توان حساب کرد .

اما باید این را در نطر گرفت که کدام تشک برتیمان را حتی بیشتری دارد می بایست تشک را بررسی کرد و مناسب ترین ترین نسبت به آناتومی بدن ما را انتخاب کرد اگر مناسب بدنمان نباشد دپار اختلالاتی می شود که شایع ترین آن ها کمردرد است به دلیل این که ستون فقرات در حالت درست قرار نمی گیرد و دچار درد های شدید و دچار انحراف ستون فقرات می شود که خسارتی جبران ناپذیری می شود و این همه مهم است انتخاب تشک مناسب باید به دقت انتخاب کنیم که دچار همچون درد ها نشویم .

تشک مموری فوم

تشک مموری فوم همان پلی اورتان است که در دهه 1960 توسط ناسا معرفی شد این فوم با توجه به فشار و گرما تغییر شکل می دهد . مموری فوم مانند انواع فوم ها نرم است و فقط با استفاده بعضی از مواد متراکم تر و حجم فوم کمتر شده است و یکی از قتبلیت های این فوم ارتجاعی بودن آن بالاتر است همچنین سلول باز می باشد که تا کمی به گردش هوا کمک کند .

مموری فوم با توجه به مواد تشکیل دهنده آن بر اثر تماس و یا ضربه بسیار شکل پذیر است و باعث ایجاد احساس راحتی برای فرد می شود پس از سرد شدن و در اثر برخاستن فرد از روی آن تشک مموری فوم به حالت قبلی خود برمی گردد حالت اولیه خود . تشک مموری فوم برای کسانی که به پهلو خوابیدن را عادت کردن بسیار راحت است به دلیل این که از فشار بروی شانه و لگن را کاهش میدهد و خوابی راحت را برارمغان می آورد .

تماس با کارشناس