0
0

تشک رویال

انتخاب تشک مناسب برای کودکان آپدیت 1398

کودک شما در شبانه روز به 12 ساعت خواب نیاز دارد . به عنوان والدین یک کودک می بایست از راحتی و امنیت کودک خود بروی تشک مطمئن باشید. خواب کودک شما بر روی فعالیت های روزانه ی وی تاثیر گذار است و برای سلامت و رشد کودکان حائز اهمیت است .فعالیت های روزانه کودکان و فرآیند یادگیری آن ها نیازمند صرف انرژی بسیاری است به همین خاطر برای تامین انرژی لازم باید خواب راحتی را داشته باشد . بهترین سایز تشک کودکان تک نفره است که به دلیل کوچک بودن اندام های کودک به تخت بزرگ نیاز نیست . چون فضای اتاق کودک را اشغال می کند و کودک احساس راحتی در اتاقش را نمی کند .کودک شما باید بروی تشک مناسب  که عاری از هر گونه از مواد مصنوعی و شیمیایی و از پارچه ی ضد باکتریال و ضد حساسیت در تشک کار شده است بخوابد .

در خرید تشک کودکان باید به چند نکته توجه ویژه ای داشته باشید:اولین مورد آن دوام آن است که نسبت به تشک بزرگسالان دوام بیشتری داشته باشد .زیرا کودک بروی تشک بازی و بالا و پایین می پرد .دومین مسئله مهم درجه سفتی تشک کودک است که کودک در موقع خواب احساس راحتی داشته باشد . در خرید تشک باید به درجه سفتی آن توجه داشته باشید که نه خیلی سفت باشد یا نه خیلی نرم باشد که دچار اختلالاتی از قبیل در رشد و حالت ستون فقرات بسیار موثر است . باید قبل از خرید از متخصصان مشاوره و مشورت بگیرند . که جلوگیری شود از هر گونه اختلالات بر رشد کودکان و حالت ستون فقرات .

در مجموعه ما تشک رویال اصل تولید کننده انواع تشک های مخصوص برای کودکان است که برای سلامت کودکان بسیار موثر است . در تشک های کودکان از چارچه های ضد باکتریال و ضد حساسیت استفاده می کنیم که کودک دلبندتان دچار ناراحتی های پوستی شود .

تماس با کارشناس