0
0

تشک رویال

بهترین تشک برای نوجوانان و جوانان کدام می باشد؟

تشک رویال | بهترین تشک برای نوجوانان و جوانان کدام می باشد؟

تشک رویال توانسته است با این مقاله مشخص نماید که بتوانید به راحتی تشک مناسب برای نوجوانان خرید نمایید که راحتی سلامتی و کیفیت خواب را برای آنها فراهم نمایید همچنین با بررسی مشخصات این نوع از تشک ها توانسته است راهنمایی کاملی را برای خرید تشک مناسب برای نوجوانان داشته باشید .

بهترین تشک برای نوجوانان و جوانان در سن بلوغ کدام است؟

در دنیای امروز، بسیاری از نوجوانان این موضوع را ساده می گیرند. خیلی از آن ها آخرین مدل گوشی موبایل، لباس ها، لب تاپ ها و بازی های ویدیویی را دارند اما همچنان از تشک چند سال پیش خود استفاده می کنند که دیگر مناسب نیازهایشان نیست.

زندگی با یک جوان در سن بلوغ، بخصوص وقتی که آن ها به اوج دوره رشد خود می رسند، چالش های خود را همراه می آورد. شما به عنوان والدین، به زودی متوجه خواهید شد که فرزندتان برای این که بتواند خواب شبانه خوبی داشته، صبح ها با خلق و خوی بهتری بیدار شود و در امتحاناتش موفق تر شود، به تشک جدیدی نیازمند است .

با این حال خریدن تشک درست، خیلی ساده نیست و شما باید در مورد مسئله های زیادی از جمله بودجه، تصمیم بگیرید. و هیچ چیزی بدتر از خریدن تشکی اشتباه و نامناسب نیست. از این رو ما راهنمایی برای خرید بهترین تشک برای نوجوانان آماده کرده ایم که شما را به مطالعه آن دعوت می کنیم.

مسائل مربوط به تشک مناسب برای نوجوانان

برای انتخاب بهترین تشک برای نوجوانان همواره باید به سه موضوع اصلی توجه داشته باشید، که در تناسب تشک با نیازهای نوجوانان اهمیت زیادی پیدا می کنند:

بهترین سایز تشک برای نوجوانان

قد کشیدن سریع نوجوانان باعث می شود که خیلی زود تشک فعلی آن ها برایشان کوچک باشد

چه قد بکشند، از پهلوها رشد کنند یا ناگهان شروع کنند به عضلانی شدن، به هر صورت بعد از این تغییرات دیگر آن تشک دوران کودکی برای آن ها غیر قابل استفاده می باشد.

از نقطه نظر اقتصادی، احتمالا به این نتیجه رسیده اید که بهترین سایز، توئین (190*100) است. اما چیزی که برای جیب شما خوب است ممکن است برای فرزند نوجوان شما بهترین انتخاب نباشد. بخصوص اگر به سرعت در حال قد کشیدن باشد. اگر اینطور باشد شما به زودی مجبورید به فکر تشک بزرگ تری باشید. از این رو اگرچه قیمت سایز کوچک پائین تر است اما عملا برای شما گران تر تمام میشود

حالت خواب

از همان اوایل زندگی می توانیم بفهمیم که کدام حالت خواب برای ما بهتر است. از این رو، برای پیدا کردن بهترین تشک برای نوجوانان باید ببینید کدام محصول با حالت خواب آن ها تطابق بیشتری داشته و بهتر از بدن آن ها پشتیبانی می کند.

یک پوزیشن استاندارد حالتی است که ما در دوران جنینی در آن حالت قرار داشتیم و به آن پوزیشن جنینی می گویند. برای این وضعیت خواب باید تشک شما هم راحت و هم دارای پشتیبانی بالایی باشد. تشک خیلی نرم باعث خواهد شد که به روی شکم بچرخید و تشک خیلی سفت باعث می شود نقاط فشار بدن بیشتر شود

برای افرادی که به پهلو می خوابند – شما می توانید از یک تشک مموری فوم استفاده کنید یا مدل های دیگری که به عنوان تشک های نرم شناخته می شوند. پیدا کردن تشک برای این گروه کمی سخت تر است چرا که باید تعادل بین کاهش فشار، پشتیبانی، و ترجیخات شخصی را در تشکی که می خرید پیدا نمایید. تسک کسی که می خواهد به پهلو بخوابد باید به اندازه ای نرم باشد که شانه و ناحیه بازو داخل تشک فرو رفته و همچنین بتواند به راحتی حرکت کند.

برای افرادی که روی شکم می خوابند – برای خوابیدن روی شکم شما به تشکی نیاز دارید که به اندازه کافی سفت بوده از فرو رفتن شما در تشک جلوگیری کند. فرو رفتن در تشک باعث می شود که یا احساس خفگی کنید و یا ستون فقرات و گردن شما از حالت طبیعی خود خارج میشود

برای افرادی که به پشت می خوابند – این آخرین پوزیشن است. در این حالت شما هم می توانید از تشک نرم استفاده کنید و هم از تشک سفت و این که کدام برایتان بهتر است بستگی به ترجیحات شخصی شما دارد. معمولا افراد تشک هایی با سفتی متوسط را ترجیح می دهند.

تشک های آبی با دوام نیستند. بخصوص برای نوجوانان که از دارایی هایشان مراقبت نمی کنند

کیفیت در برابر قیمت بهترین تشک برای نوجوانان

ارزان ترین نوع تشک ها معمولا تشک فنری معمولی هستند، که رایج ترین محصولات در بازار را تشکیل می دهند و البته انواع تشک های فوم گران قیمت تر هم وجود دارد. همچنین قیمت محصولات بسته به برند آن ها نیز مختلف است. ممکن است برخی برندها هم محصول با کیفیت و هم محصول بی کیفیت داشته باشند، از این رو هنگام خرید احتیاط کنید.

انواع تشک های فنری داتیس:

تشک مموری فوم نیز دیگر مثل گذشته خیلی گران نیست. اما باید به کیفیت فوم آن ها دقت کنید. برخی از این محصولات اجزاء سمی بیشتری دارند که می تواند برای یک نوجوان خطرناک باشد.

انواع تشک های مموری فوم داتیس:

گران ترین محصولات معمولا از لاتکس ساخته می شوند و مدتی طولانی حتی تا 10 سال دوام می آورند. اگر از این محصولات می خرید به اندازه آن دقت کنید و رشد قد فرزندتان را در نظر داشته باشید تا در آینده نیز قابل استفاده باشند

تشک های آبی راحت به نظر می رسند اما خیلی با دوام ندارند. بخصوص که نوجوانان چندان از دارایی هایشان مراقبت نمی کنند. به علاوه راحتی آن ها برای همه لذت بخش نیست.

کدام نوع تشک برای نوجوانان بهتر است؟

تشک مموری فوم معمولا بهترین تشک برای نوجوانان و جوانانی است که عادت دارند به پهلو بخوابند. البته توجه داشته باشید که تنها لایه فوقانی این محصولات مموری فوم است و لایه های میانی آن معمولا از فوم های معمولی یا در تشک های هیبریدی از فنر ساخته شده اند. مسئله مهم در انتخاب این محصولات ضخامت و فشردگی فوم است. متوسط بودن میزان سفتی و نرمی تشک می تواند آن را برای بیشتر افرادف بخصوص برای نوجوانانی که به پشت می خوابند قابل استفاده می باشد

تشک های فنری هم می توانند انتخاب های خوبی برای نوجوانان باشند اما دوام کمتری دارند و هنگام خرید باید توجه داشته باشید که محصولی که می خرید، بیش از اندازه نرم نباشد.

شما عزیزان می توانید با بررسی ویژگی های هر یک از تشک های رویال متناسب با نیاز خود آن را انتخاب و از ما خریداری نمایید خرید شما می تواند به صورت حضوری یا به صورت خرید انترنتی باشد با خرید انترنتی محصول شما در یک بسته بندی کاملا تضمین شده در کمترین زمان ممکن به آدرس مورد نظر ارسال می شود تمامی تشک های رویال دارای گارانتی و ضمانت نامه معتبر می باشند